עיסוי גוף

עיסויים התפתחו מתרבויות שונות בעולם, כאשר גילו כי עיסויים מועילים בריפוי של מחלות ושיפור המצב הנפשי. עיסויים הינם שילוב של אווירה מרגיעה ומגע של מטפל. עיסוי גוף הנפוצים כיום הגיעו מארצות ומתקופות שונות. השוני מתבטא בשיטת העיסוי, חוזקו, קצבו ומטרתו. לדוגמא:
* עיסוי שוודי פותח על ידי פרופסור שבדי לרפואת ההתעמלות בתחילת המאה ה-19 , כשיטה לריפוי באמצעות שיפור זרימת הדם והלימפה בגוף.
* עיסוי תאילנדי התבסס בהתפתחותו על רפואה הסינית ויוגה ההודית. העיסוי מתבצע על מזרן רך ובביגוד נוח והוא תהליך של מתיחות ולחיצות.
צוות הספא במלון לה פלאיה פלוס באילת ישמח לעזור לכם לבחור את העיסוי המתאים. המעסים הינם מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום. הם ישמחו להעניק לכם את חווית העיסוי היוצאת דופן, אשר ניתן למצוא אותה רק במקומות מיוחדים באמת.

טיפולי גוף

רוב האנשים נוטים להתמקד בטיפוח עור הפנים, תוך הזנחה של חלקים אחרים בגוף. בכל אזורי הגוף יש לעור שלנו צרכים דומים . לכן, שיגרת הטיפוח על עור הגוף צריכה להיות דומה לזאת של הפנים. טיפולי פנים בדרך כלל כוללים ניקוי והזנת העור. בספא שלנו נשמח להעניק לכם את אותו הדבר גם לעור הגוף. עור הגוף יתפקד טוב יותר ויספוג חומרים פעילים הדרושים לו, אם הוא יעבור ניקוי כלשהוא – הספא שלנו מציע מגוון פילינגים לגוף. מראה העור בכל הגוף יהיה בריא ומטופח יותר, אם נזין אותו במסכות הידועות יותר כעטיפות. בספא תוכלו למצוא עטיפות שונות המתאימות לסוגים שונים של עור הגוף ולבחור את המתאים לכ

טיפוח

צוות הקוסמטיקאיות של הספא ישמח לשמור על שגרת הטיפוח שלכם. בספא שלנו תוכלו להתפנק עם השגרה. אנו מציעים טיפולי פדיקור, פדיקור רפואי, מניקור וטיפולי טיפוח נוספים.

טיפולי פנים

טיפולי פנים חשובים לכל אחת ואחד מאתנו, ללא קשר לגיל, מקצוע או סוג העור. אנו מטפחים את עור הפנים שלנו בעזרת טיפול יומיומי ביתי, בשילוב עם טיפולים מקצועיים תקופתיים המתבצעים על ידי מומחים. טיפולי פנים קוסמטיים כיום הינם שילוב בין המדע, טכנולוגיה ופינוק. צוות מקצועי של הספא יעזור לכם לבחור את הטיפול המתאים, אשר במהלכו יותאמו החומרים באופן אישי לעור הפנים שלכם.

אנא השאירו את פרטיכם ונחזור עליכם בהקדם

[]
1 Step 1
שם מלא
טלפון
Previous
Next
הזמינו עכשיו
""
1
Previous
Next